Преса

Єгор Бенкендорф став "інтерконтинентальним чемпіоном України"

Відомий продюсер Єгор Бенкендорф по прізвиську “Скажена бджола” 10 травня добув звання “інтерконтинентального чемпіона України” в найпрестижнішій ваговій категорії. За це звання Бенкендорф – до речі, кандидат в мери Києва – боровся з американським суперважкоатлетом Седріком Філдсом по прізвиську “Великий олень”. Для Єгора це був перший бій в житті; до того ж він був на 40 кілограмів легше за свого суперника.

Сам бій тривав три раунди по півтори хвилини. Багато хто думав, що цей поєдинок, що проходив в рамках змагання “Битва за Київ”, буде жартом, проте бій вийшов по-справжньому безкомпромісним і видовищем. В середині поєдинку боксер-дебютант пропустив від американця декілька значних ударів. На початку другого раунду Седрік провів удар, після якого Єгор опинився в нокдауні. Єгор швидко схаменувся від удару і довів бій до кінця. У результаті арбітри присудили бойову нічию. Втім, Седрік Філдс не коливаючись, віддав чемпіонський пояс Бенкендорфу.

Аліна Шатерникова, чемпіонка світу і Європи по боксу і тренер Єгора Бенкендорфа відзначила високий рівень поєдинку. “Філдс – це топ-боксер, це дуже сильний боксер. Тому я довго відмовляла Єгора від цього бою. Але Єгор – авантюрист за вдачею, тому він сказав, що хоче бачити своїм першим суперником саме Седріка Філдса”, – підкреслила Шатерникова.

У свою чергу Єгор Бенкендорф, вважає, що йому дуже повезло. “Сила удару Седріка близько восьмисот кілограмів. Він пару разів сильно потрапив по мені. Але якби я потрапив під його прямий удар – мене б, мабуть, винесло за ринг”, – відзначив тепер уже інтернаціональний чемпіон України.

В той же час, Седрік Філдс вважає Бенкендорфа справжнім чемпіоном: “Він маленький, але він не побоявся вийти проти мене, здоровенного дядька, який перемагав Шенона Брігса. Я вже десять років боксую, але такої відваги ще не бачив. Він справжній чемпіон і я поважаю його за це”.

13.05.2008 20:54

Джерело: Подробности