Передвиборча програма

Шановні виборці!

В моїй програмі є три передвиборчих гасла: «З ЧИСТОЮ СОВІСТЮ», «КИЇВ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ», «БЮДЖЕТ КИЄВА ДЛЯ КИЯН».

Гасло «З ЧИСТОЮ СОВІСТЮ» говорить про  те, що я не належу а ні до якої партії, я нова людина у політиці і я, якщо стану мером, не буду зобов”заний нікому з політиків, я буду зобов”язаний тільки своїм виборцям–киянам.

Гасло «КИЇВ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» - це моя віра в те, що кожен з киян – особистість, а всі  кияни разом – це еліта українського суспільства.

В моїй програмі немає пустих обіцянок, я розкажу, як досягти того, про що я говорю.

Ветеранам - безкоштовне обслуговування та пільгові ціни!  

Вони виграли для нас війну! Ми зобов”язані нашим ветеранам!

Для ветеранів ми створимо спеціальні пільги, і ці пільги будуть діяти в кожному супермаркеті та в кожній маршрутці.

В продовольчих магазинах буде окрема полиця з необхідними продуктами пільговими  цінами. Ветеран не повинен чекати 9 травня. Він повинен прийти и купити все необхідне в зручний для нього час. І без черги. Норму про обслуговування ветеранів по за чергою ніхто не відміняв!

Так само і що до  маршруток. Не одне місце для ветерана, як це діє зараз ! Водій зобов”язаний везти всіх ветеранів війни абсолютно безкоштовно.

У Київської міської адміністрації є безліч важілів впливу на торговельні мережі та на приватнихх перевізників. І я буду їх використовувати! Окрім того, я внесу цю пропозицію в Київраду як законодавчу ініціативу.

Відремонтувати дороги! 

Шляхи – це показники ступеню  цивілізації суспільства.  Сьогодні у Києві три проблеми, котрі не дозволяють нам мати нормальні дороги – вантажівки, що буквально розбивають траси Києва своєю вагою, відсутність плану ремонту шляхів та відсутність грошей на ремонт.

Але , як я вже говорив,гроші в Києві – не проблема. Ми запровадимо платню за в”їзд до міста  вантажівок. Адже вони їдуть сюди у комерційних справах отож нехай частину цих грошей віддадуть на облаштування шляхів. Ми введемо податок на дорогі авто. В Києві їх тысячі і для людини, яка платить за автомобіль сотні тисяч доларів, не буде обтяжливим віддати кілька відсотків на ремонт доріг.

А на отримані гроші ми зробимо Генеральный план ремонту доріг і,головне, капітально їх відремонтуємо. Один раз, але якісно!

Сім’я має трьох дітей = безкоштовна квартира! 

Я вважаю, що саме діти –  майбутнє нашої країни! І всі молоді подружжя, до дня  нароження третьої дитини, отримають безкоштовні квартири.

Я не продам а ні метра київської землі без підписаної з фірмою-забудовником угоди про виділення однієї – двох квартир для багатодітніх родин.

А молоді – льотні кредити на житло.

Відродження дитячих садків 

Сьогодні дитячі садки або дуже дорогі, якщо вони приватні та елітарні, або з недостатньою якістю обслуговування,якщо вони державні. В результаті – багато батьків не бажають або  не можуть віддавати дітей до дитячих садків. Я пропоную створити муніципальні  дитячі садки, де діти будуть перебувати за рахунок бюджету міста. Адже турбота про підростаюче покоління – це турбота міста.

Це необхідно робити за рахунок міського бюджету. Сьогодні левова частка грошей – 5 мільярдів гривень іде у бюджет країни. Я доб’юся виділення частини з них на бюджетні дитячі садки. Діти киян будуть перебувати там безкоштовно, а діти іногородніх батьків  – за невелику платню.

Дитячі та юнацькі клуби! 

Сьогодні наші діти належать самі собі. Я хочу відродити систему дитячих та юнацьких  клубів – спортивних, туристичних, кому що цікаво.

Знести «хрущовки» та побудувати нові будинки! 

«Хрущовки» псують обличчя міста ,та й жити в них незручно . Я знесу їх та переселю їхніх мешканців у  гарні та зручні  квартири.

Я запропоную фірмам-забудовникам побудувати на місці «хрущовок»   сучасні будинки, але за умови, що всім мешканцям «хрущовок» будуть надані нові квартири. Тобто, спочатку вони повинні будуть надати квартири в одному з своїх вже побудованих будинків, а вже потім отримають право на зніс «хрущовки».

Легалізація проституції  

Проституція – це лихо, з яким неможливо боротися. Але це  лихо можна і необхідно контролювати! Я хочу прибрати повій з Окружної дороги та бульвара Шевченка і встановити над цим явищем соціальний та медичний контроль.

Незабаром вийде закон про перенесення за місто ігрових автоматів. Я хочу зробити поправку до нього і винести туди  доми розпусти, причому, зробити їх легальними. Кожна дівчина повинна мати можливість кожного тижня пройти медичний контроль та можливість бесіди з соціальним психологом. Таким чином, ми, по-перше, локалізуємо проституцію, а по-друге – вкажемо дівчатам шляхи виходу  та спасіння. До казни міста кожного дня  будуть надходити 5 мільйонів доларів, адже саме такий прибуток, за моїми даними, приносить нелегальна проституція сьогодні.

Прибрати адміністративні будівлі з Києва! 

Будинки Кабміна, Адміністрації Президента, Верховної Ради  перевантажують центр міста. Я винесу ці установи з центра.

Державні установи не отримають більше а ні метра в центрі міста! Якщо держбудовам  потрібна корисна площа – вони можуть отримати землю на околиці міста і побудувати  там все, що їм необхідно. Таким чином, ми направляємо транспортні потоки до цих будівель та  розвиваємо  райони на околиці міста.

Налогова амністія! 

Перший мій рік у владі стане роком налогової амністії. Я оголошу всім підприємствам і бізнесменам, що на початку цього року вони можуть задекларувати свої прибутки та сплатити за них податки. І з цього року всі їхні фінанси будуть вважатися легальними і не підлягатимуть переслідуванню. Але з наступного року  ми почнемо чесне життя. Життя з чистого аркуша!

Інша система міського транспорту. 

Я вважаю, що единий засіб зробити міські  перевізки відлагодженими, швидкими та якісними – це ліквідувати всі малі пасажирські автобуси (маршрутки) и замінити їх необхідною кількістю  сучасних автобусів та тролейбусів, відродити київський трамвай.

За допомогою сучасних  систем автоматичного контролю за муніципальним транспортом кияни будуть з точністю до п’яти хвилин знати розклад усіх автобусів та інших транспортних засобів.

Развиваючи дорожньо-транспортну мережу  Києва, я буду постійно запроваджувати спеціальні приоритетні смуги руху ,  якими буде мати право рухатися тільки муніципальний транспорт і автомобілі екстрених служб.

Я обов’язково підніму вимоги до ліцензування таксі та стандартизую тарифи на цей вид послуг. За допомогою правоохоронних органів почну боротьбу з незаконними таксистами.

Я побудую навкруг Києва дві окружні дороги.

Буду працювати над дуже дорогим, але  важливим проектом виведення транспорту під землю. Якщо люди знайшли засіб побудувати під Майданом Незалежності величезний торговельний комплекс, що заважає нам побудувати   тонелі, які дозволять зробити найкрасивіші місця Києва пішоходними?

Нарешті, я запроваджу платню за в’їзд до Києва  іногородніх автомобілів. Кожного дня таких – біля 200 тысяч. Я запропоную українцям з інших міст заплатити пеню у розмірі 200 гривень  та експлуатувати за це наші дороги, або залишити своє авто на спеціально обладнаних при в’їзді у місто стоянках и користуватися якісним столичним суспільним транспортом.

Картка киянина 

Для жителів міста, а також для людей, що легально працюють та сплачують податки я створю "картку киянина". С її допомогою за пільговим тарифом ви зможете користуватися всією міццю Києва, брати соціальні кредити та отримувати послуги по національним тарифам.

Переформотування ЖЕКів 

Вони вже давно застаріли, і не виконують свої функції. В першу чергу я проведу перекваліфікацію всіх робітників житлово-комунального комплексу з метою визначити , хто з них підходить для цієї відповідальної  роботи. Після цього буде створена нова система обслуговування зі спрощеною бюрократією – так званим "єдиним вікном", коли всі необхідні документи, платежі та довідки потрібно буде подавати і отримувати в одному місці.

Я закличу городян подумати над ідеєю повернення  функціонування будинкових комітетів – тоді кожний двір, будинок та під’їзд будуть чистими і доглядженими, тому що це ВАШ дім. Місце, де живете ВИ! 

Відродження України починається з Києва! А відродження Києва починається з тебе!