Біографія Єгора Бенкендорфа

Продюсер, директор компанії "Inter Media Production", кандидат в мери Києва.

Дата народження: 14.02.1974  

Народився в Києві. Його батько - відомий український кінорежисер Андрій Бенкендорф.

Кар'єра. З 1997 року - на телеканалі "Интер". Починав з посади адміністратора. Тепер - виконавчий продюсер телеканалу, директор компанії "Inter Media Production" (входить до групи компаній "Интер" і створює для каналу телесеріали і художні фільми), продюсер студії документальних фільмів "07 Продакшн" заступник директора студії "Пірат Продакшн".

У портфоліо продюсера такі телевізійні проекти, як "Об'егорки", "На лінії вогню", "Народна платформа", "Шейк", "Шанс.Model.ua", "Ігри патріотів", "Стань Міс Всесвіт". Документальні фільми: "11 вересня", "Пригода українських грошей", "8 днів одного року". Продюсируєт програми "Великі українці", "Свобода Савіка Шустера".

У 2007 році зайнявся кіно. Спродюсировал фільми "Ялинка, кролик, лякай" (режисер - А.Бенкендорф, 2007), "Сім днів до весілля" (режисер - Сергій Лисенко, 2007), "Сповідь Дон Жуана" (режисер - А.Бенкендорф, 2007), "Казка про жінку і чоловіка" (режисер - Лев Карпов, 2008). 

Проби в політиці. Е.Бенкендорф стверджує, що саме йому належить популярний в дні "оранжевої революції" слоган "Схід і Захід - разом!".

Навесні 2008-го, після оголошення дострокових виборів мера Києва і депутатів Київради, вирішив балотуватися на пост столичного голови. Серед планів кандидата - організація земельних аукціонів з прямою трансляцією по ТБ, лобіювання закону про податок на розкіш, "винесення" адміністративних будівель за межі Києва (навіть Верховної Ради і Кабміну). Крім того, Бенкендорф-молодший пропонує легалізувати проституцію, щоб примусити "жриць любові" платити податки в міську казну (до 30%). Обіцяє примусить бізнесменів виділяти гроші на ремонт дорогий і дитячих майданчиків, розташованих поблизу їх офісів. Хоче заборонити будь-які політичні мітинги в центрі столиці - для зручності пішоходів і автомобілістів. Не зміг проігнорувати продюсер-кандидат і тему НАТО.

За його словами, всі розмови можновладців про вступ до Альянсу ведуться для відвернення суспільної уваги від стрімкого зростання цін на продукти харчування і бензин, щоб згодом політики могли зняти з себе відповідальність за зубожіння народу. Крім того, на думку Бенкендорфа, прагнення України в НАТО негативно відіб'ється на відносинах з Російською Федерацією. Не треба злити Росію із-за політичної дурості наших політиків", - говорить він. Регалії.

Лауреат премії И.Франко в області інформаційної діяльності.