Преса

Єгор Бенкендорф – інтернаціональний чемпіон України по боксу!

І маленька бджола, виявляється, може сильно ужалити великого оленя. Принаймні це неплохо удалося Єгору Бенкендорфу. Кандидат на посаду міської голови в боксерському поєдинку отримав титул інтернаціонального чемпіона України в найпрестижнішій ваговій категорії. Директор компанії «Интер Медіа Продакшн», відомий продюсер по прізвиську «Бешеная пчела» вперше в житті вийшов на ринг. А його першим суперником став суперваговик Седрік Філдс. «Великий олень» – так називають американця, який аж на сорок кілограмів важче за свого опонента.

Аліна Шатерникова, чемпіонка світу і Европи, що тренувала Єгора, довго відмовляла його від цього бою. Але Єгор – авантюрист за вдачею, тому він сказав, що хоче бачити своїм першим суперником саме Седріка Філдса.

Хоча Седрік залякував Бенкендорфа як міг, той протримався на рингу три раунди по дев‘яносто секунд. Лише в середині поєдинку боксер-дебютант пропустив від американця декілька значних ударів. На початку другого раунду Седрік провів удар, після якого Єгор опинився в нокдауні.

Єгор швидко схаменувся від удару і довів бій до кінця. У результаті арбітри присудили бойову нічию. Втім, Седрік Філдз не вагаючись, віддав чемпіонський пояс Бенкендорфу, винагородивши таким чином свого конкурента за відвагу: «Он маленький, але він не побоявся вийти проти мене, здоровенного дядька, який перемагав Шеннона Брігса. Я вже десять років боксую, але такої відваги ще не бачив. Він справжній чемпіон і я поважаю його за ето».

13.05.2008 22:35

Джерело: paparazzi